W naszym pierwszym pełnym roku działalności nuda nie zaznała miejsca. Pod każdym z miesięcy zapisały się mniejsze
i większe wydarzenia — przeżyjmy je teraz na nowo!

2023

Styczeń
TGD

Nowy rok powitaliśmy koncertowo, 05.01.2023 rozpoczęliśmy pierwszą edycję kolędowania, która zawita do naszego styczniowego kalendarza na stałe. Na scenie zagościł chór TGD (Trzecia Godzina Dnia) pod batutą Piotra Nazaruka oraz wokalista — Mateusz Ziółko. Wciąż świąteczna atmosfera napełniła serca uczestników zadumą, lecz także nadzieją na najbliższy rok.

Styczeń
Studniówki

Jak uczcić pozostałe sto dni do matury? Odpowiedź jest tylko jedna: z nami! Dziękujemy uczniom, którzy organizację tego ważnego dla nich dnia powierzyli nam. Noc spędzona przy muzyce granej przez DJ-a Młodego i z wyśmienitym menu naszego Szefa Kuchni pozwoliła na wzięcie ostatniego, długiego oddechu przed czasem obfitującym w naukę.

Luty
Bal Karnawałowo-Walentynkowy

11.02.2023 r. odbył się u nas bal karnawałowo-walentynkowy! Połączenie tych dwóch okazji – kolorowego, pełnego życia karnawału z romantycznymi walentynkami okazało się idealnym kompromisem. Wspaniałą atmosferę zapewniał dla Nas zespół Bil oraz specjalnie przygotowane na tę okazję drinki i potrawy, które wyśmienicie wprowadzały w nastrój tego wydarzenia.

Luty
Ferie Nad Sandelą

W naszej ofercie znalazła się również propozycja dla dzieci – kulinarne warsztaty z Szefem Kuchni. Na przełomie stycznia i lutego mali kucharze dwukrotnie mieli możliwość przygotowania pizzy. Po warsztatowych trudach gotowania dzieciaki degustowały swoje wypieki w naszej restauracji. Warsztaty przypadły do gustu młodym uczestnikom tak bardzo, że zorganizowaliśmy je również w sierpniu.

Marzec
Dzień Kobiet

Wiosna jest kobietą – do tego nie musimy nikogo przekonywać. Pierwszy dzień tej kobiecej pory roku poprzedza święto Pań, a z tej okazji 11.03.2023 r. na naszych salach bankietowych rządziły jedynie kobiety! O oprawę muzyczną zadbał DJ Młody, nie zabrakło również integracyjnych zabaw. Kobieca energia niosła się aż do białego rana! 

Kwiecień
Warsztaty Barmańskie

21.04.2023 r. nasz kierownik baru – Damian Deptuła – poprowadził warsztaty barmańskie. Pod jego okiem uczestnicy przygotowywali koktajle, poszerzali swoją drinkową wiedzę o ciekawostki i – po prostu – świetnie się bawili. Dzięki tym warsztatom na domówki uczestników z pewnością zawita więcej smaków i kolorów.

Kwiecień
Scena Nad Sandelą

W kwietniu świętowaliśmy nasze pierwsze urodziny – z tej okazji Scena „Nad Sandelą” płynęła bluesem. 29.04.2023 r. wystąpił u nas J.J.Band oraz szkolny zespół „Papugi”. Koncert zwieńczyło Jam Session, które jest nieodłącznym elementem naszych cyklicznych wieczorów koncertowych.

Maj
Wesela

Od kwietnia do września nasze sale przejęły Pary Młode. Razem z nimi przeszliśmy przez całą karuzelę pomysłów i inspiracji: od ślubów plenerowych, cywilnych, po kościelne; od obiadów weselnych, przez kameralne wesela, do tradycyjnych, polskich wesel. Każde z nowożeńców przeżyło u nas jeden z najważniejszych dni w życiu na swój własny, wymarzony sposób. Cieszymy się, że możemy pozostać częścią tych wspomnień.

Czerwiec
Dance Night
Dance Night

Brak pomysłów na nudny wieczór? Przychodzimy z pomocą!

Regularnie organizujemy potańcówki ze świetnym repertuarem — na scenę zapraszamy nie tylko zespoły, lecz również DJ-ów. To cykliczne wydarzenie przypadło Wam do gustu tak bardzo, że za każdym razem zapełniamy całą restaurację! W przerwie od tańców można posilić się daniami z naszego menu i skosztować znakomitych drinków. Nie warto siedzieć w domu, skoro można przyjść na Dance Night „Nad Sandelą”!

Lipiec
Warsztaty Muzyczne Soundela

W tym roku gościliśmy uczestników Festivalu Soundela; na naszej scenie pojawiło się wielu wspaniałych artystów, w tym gwiazdy muzyki, m.in. Jacek Królik i Natalia Kukulska. Jam Session z ich udziałem królował u nas przez dwa letnie wieczory, 25-26.07.2023 r. Mamy nadzieję, że również w przyszłym roku będziemy mogli grać razem do białego rana.

Sierpień
Grill
Grill

Nie wyobrażamy sobie lata bez grilla, dlatego w te wakacje organizowaliśmy grillowanie, abyście Wy zaoszczędzili sobie trudu pilnowania smażących się pyszności. A jak powszechnie wiadomo — najlepszy grill to ten, którego ktoś przyrządza dla nas. Restauracyjny taras wypełniały zapachy kiełbasy i zupy, przygotowanych pod czujnym okiem naszego Szefa Kuchni.

Październik
"Być Kobietą" on Tour

„Być Kobietą, być kobietą…”, śpiewała jedna z polskich piosenkarek. Aby przekonać się, co oznacza kobieca siła, wystarczyło odwiedzić nas
28.10.2023 r. na konferencji BYĆ KOBIETĄ ON TOUR. Podczas całodziennego spotkania kobiety (i nie tylko) mogły wysłuchać inspirujących konwersacji z prelegentami – m.in. z Dyrektor naszego obiektu Marzeną Furmanek, z aktorką Izabelą Kuną oraz z dziennikarką Dorotą Wellman. Rozmowy poruszały tematy takie jak zarządzanie, dobra komunikacja i współpraca.

Listopad
Bal Muzyka
Bal Muzyka

11 listopada to dzień ważny w naszym sandelowym kalendarzu – podtrzymujemy organizację tradycyjnego już w Lubawie Balu Muzyka. Podczas tegorocznego balu zagrali dla nas zespół Bill oraz The Celebration Band. Nie zabrakło wyśmienitego menu Szefa Kuchni ani – co najbardziej istotne – dobrym humorów naszych Gości, którzy zawładnęli tego wieczoru parkietem.

Listopad
Andrzejki
Andrzejki

Sobotni wieczór, 25.11.2023 r. stał pod hasłem Balu Andrzejkowego. Goście tańczyli do piosenek granych przez zespół Bil, delektowali się przygotowanymi daniami oraz korzystali z oferty naszego baru. W ten pełen magii andrzejkowy wieczór mogliśmy wywróżyć, że i za rok spotkamy się na naszych salach bankietowych z tej okazji!

Grudzień
Sylwester
Sylwester

Kolejny rok za nami. 2023, który pozostawił nam wiele wspomnień, zasługiwał na godne pożegnanie – pomogła w tym wystrzałowa impreza w akompaniamencie zespołu Guzik, a później DJ-a (jakiego?). Roztańczeni weszliśmy w nowy, 2024 rok z nadzieją, że będzie równie obfity w wydarzenia, jak ten mijający.

2024

W 2023 roku nabraliśmy rozpędu i nie mamy zamiaru się zatrzymywać. Pełni pozytywnej energii i motywacji do dalszej pracy wkraczamy w kolejny dwunastomiesięczny rozdział.