Nowoczesny Hotel

Urzekający widok na rzekę, komfortowe pokoje, doskonała kuchnia i bliskość nawiązująca do tradycji dopełniona nowoczesnością to znaki rozpoznawcze Nad Sandelą Hotel & Restauracja.

3
Hotel nad rzeką

Wspaniałe wspomnienia i doświadczenia

Zapraszamy do naszego Hotelu, który spełnia najwyższe standardy zarówno jeżeli chodzi o obsługę gości biznesowych, jak i okolicznościowych. Nasz obiekt imponuje architekturą nawiązującą do tradycji równocześnie będąc jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów w całym województwie. Jest to niezwykłe miejsce na mapie Lubawy i okolic. Mieszkańcy tego regionu mogą z pełną satysfakcją powierzyć nam realizację wymarzonych imprez okolicznościowych oraz miło i komfortowo spędzić czas wolny delektując się najwyższej klasy potrawami z naszej restauracji. Myślisz o wypoczynku, który spełni Twoje wymagania, to dobrze trafiłeś. Zaufaj nam i pozwól nam zorganizować Twoją wymarzoną imprezę.

Hotel dla gości biznesowych

Na miejscu zastaniecie wszystko, co jest niezbędne, aby Wasz biznes wnieść na kolejny wyższy poziom. Nasze położenie oraz dynamika inwestycji w Lubawie wymaga od Nas stworzenia przyjaznego miejsca dla osób biznesowych. Zapewniamy najlepsze warunki do odpoczynku. Z nami regeneracja po ciężkim dniu pracy jest łatwa i przyjemna co zdecydowanie przekłada się na jakość i efekty pracy. Jednocześnie dbamy o wysoki standard dostępu do mediów, sal konferencyjnych i sprzętu. Dzięki takiemu zapleczu każdy klient biznesowy będzie miał do dyspozycji wszystko, czego potrzeba do efektywnego zarządzania biznesem.

Hotel | Nad Sandelą

Doskonała Kuchnia

Restaurację Nad Sandelą wyróżnia niesamowita kuchnia regionalna. Opierając się na lokalnych produktach, tworzymy dania wysokiej jakości, równocześnie dbając o krótkie łańcuchy dostaw prosto od producentów i rolników. Zapewnia to gwarancję codziennej świeżości składników oraz wyśmienitego smaku końcowego dania. Szef Kuchni dba, żeby każda potrawa przyrządzona była z sercem i duszą, a jej smak na długo pozostawał w Państwa pamięci. Kładziemy duży nacisk na miłą i profesjonalną obsługę, która troszczy się o klienta, dzięki czemu wizyta w sandelowskiej restauracji dostarcza niezapomnianych wrażeń, do których będziecie chcieli wracać jak najczęściej. Sezonowość składników zdecydowanie się do tego przyczyni. Za każdym razem zaskoczymy Was oryginalnością nowych, wymyślnych potraw oraz powtarzalnością smaku najlepszych pozycji z menu.

Opinie Naszych Par Młodych